לעתים קרובות שואלים הפונים אליי האם אפיק עבורם לאחר המפגש האבחוני את התכשיר ההומאופתי.
מצטערת לאכזב..למרות המחשבה המתוקה על כתישת עלים אקזוטיים באמצעות עלי ומכתש, התשובה הברורה היא שהנושא החשוב הזה מופקד בידיהם המקצועיות של בתי מרקחת וחברות רוקחיות.

 

יותר מכך, כל הומאופת המנפק (או צפונה מכך, המייצר) את התכשיר ההומאופתי – למעשה עובר על החוק. הרי, להבדיל, לא היית רוצה שהרופא יכין במו ידיו את האנטיביוטיקה בתנאים של חדר הסמוך למרפאה…

 

נוהל 10 של משרד הבריאות, אשר גובש לאורך עשרות שנות נסיון, קובע מיהם הגופים הרשמיים הרשאים לייבא ארצה מאסה של תכשירים הומאופתיים. הרי חשוב לדעת שהיבוא והיצור מבוצעים תוך פיקוח נאות על ההכנה, האיחסון והניפוק. התשובה הברורה היא בתי מרקחת מיוחדים לנושא.

 

נוסף על בתי מרקחת המחזיקים בציוד המקצועי הנדרש להפקת התכשירים ההומאופתיים, ישנם בישראל בתי מרקחת רבים המשווקים תכשירי מדף הומאופתיים המיועדים למצבי עזרה ראשונה וכן קומפלקסים, כלומר תכשירים כלליים שנועדו לכסות מצב בכלליות, ללא תישאול מלא ואישי.

 

שאלת השאלות היא באיזה בתי מרקחת גם קיים ציוד מקיף להפקת ההכנות ההומאופתיות, וצוות מיומן ומקצועי הנותן מענה לאנשי המקצוע. אחרי הכל, יש לנו כמה אלפי (!) סוגי טיפולים בהומאופתיה, וכל אחד מהם יכול להנתן במגוון אופנים (טיפות, כדורים, ריכוזים שונים, כמויות שונות…).

לכן, אני מפנה לבתי מרקחת מאד מסוימים, בהתאם לטיב הציוד, המקצועיות, הנסיון, זמינות ושיקולים גיאוגרפיים.

בתי המרקחת המומלצים שלי בישראל:

נאות שושנים, גאולים 44 בחולון, 03-5596432

הגליל, בן יהודה 78 תל אביב, 03.5223358

מעבדת הסופר-פארם, צומת ירקונים פתח תקווה.

בתי מרקחת הומאופתיים בעולם:

אני לעתים מזמינה את הטיפול ישירות מחו"ל,  עבור מטופליי השוהים שם.

הליוס (בריטניה) ;

בית המרקחת הבריטי "הליוס"

מעבדת בית המרקחת ההומאופתי הבריטי "הליוס"

רמדיה (אוסטריה);

מעבדות האנמן (קליפורניה).

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support