במהלך כל שנות עבודתי כמעט ולא פגשתי מטופלת בטווח הגילאים הרלוונטי שאמרה שגיל המעבר נחווה אצלה ללא קושי. יתרה מכך, כל אישה חווה את גיל המעבר בצורה מעט שונה. האם הדגש הוא על גלי חום , על הזעות או על עצבנות? ירידה בליבידו או יובש נרתיקי? התאבלות על מה שאבד או דווקא תחושת שחרור? אין דפוס אחיד.

נשים רבות מחפשות מענה אפקטיבי וטבעי לקשיי גיל המעבר, בפרט לאור אוזלת היד של הרפואה הרגילה בנושא. טיפולים הורמונליים כבר אינם חלק ממערך הכלים הקביל של הרפואה הקונוונציונלית. וטיפולים מקומיים (למשל, לעניין היובש) נתפסים כמקומיים מדי, דלים מדי, מפספסים מדי.

ישנם טיפולים הומאופתיים רבים ומגוונים לתופעות גיל המעבר, בכל המישורים. במסגרת המפגש ההומאופתי הראשון שלנו אקשיב לכל מה שמטריד אותך ואבדוק במה מתבטאים הקשיים שלך. אתאים לך טיפול, מבין מגוון התרופות ההומאופתיות העצום המוכר בתחום הזה, ואדריך אותך איך ליטול את הטיפול. הציפיה בתהליך ההומאופתי היא לטיפול עומק, הפותר בעיות לעומקן. הנסיון מלמד שבעזרת כלים טבעיים, והומאופתיה בפרט, אפשר לעבור את התקופה הזו בצורה קלה ומיטיבה.

לפרטים נוספים והתייעצות, את מוזמנת ליצור איתי קשר.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support