תהליך הטיפול

:: התהליך  – הטיפול ההומאופתי הקלאסי מכוון לתת מענה למכלול קשייך, בכל המישורים – גופניים, מנטליים ורגשיים. הטיפול מתבסס על אבחנה המתבצעת במהלך המפגש. נשוחח על הקשיים המפריעים לך, ונתייחס גם לנושאים כגון אופי, דפוסי שינה, תיאבון, מרץ, רגישות למזג אוויר, היסטוריה רפואית וכן הלאה. בתום המפגש שלנו אתאים עבורך טיפול אישי, תוך התייחסות למכלול הנושאים המטרידים אותך. ההתאמה היא מקסימלית, ומתבססת על מכלול נתונים. כלומר, אנחנו נעבוד לעומק, ונקיף הרבה מעבר לכותרת של בעייה, לשם של תסמונת או לסימפטום יחיד.

:: מגוון הטיפולים – בהומאופתיה קיימים אלפי טיפולים שונים, המופקים ממינרלים, צמחים ועוד.

:: איך זה נראה? בבתי מרקחת מיוחדים ניתן להשיג את ההכנות ההומאופתיות. הן מופקות במכונות גדולות באמצעות סדרות של מיהולים וניעורים. מטרת התהליך היא להעצים את הכוחות הריפויים הטמונים בחומר. הטיפולים עצמם ניתנים בצורת נוזל, כדורים או טבליות.

:: טבעיות – ההכנות ההומאופתיות הן טבעיות במובן שהן מעודדות את מנגנוני ההגנה הטבעיים שלך. בתהליך ההבראה ההומאופתיה מחזקת את כוחות הריפוי העצמיים, ומסייעת למערכת להשתחרר מקשיים וחוסר-איזון.

אי אפשר להתמכר להכנות ההומאופתיות, מפני שכאמור, הן מופקות ממנה מזערית של המרכיב הפעיל. הן אינן יוצרות תלות פיזית אלא אדרבא, עוזרות בשיחרור ומסייעות בתיקון הדרך אל הבריאות, בהגברת החופש הפנימי.

:: כשרות – לטיפולים ההומאופתיים יש הכשר של בד"ץ העדה החרדית.

:: היכן לרכוש את הכדורים או הטיפות ההומאופתיים? אני עובדת מול מספר בתי מרקחת מקצועיים בארץ ובחו"ל, ואזמין עבורך לפי שיקולי זמינות ומרחק גאוגרפי. כאן ניתן לקרוא עוד על בתי המרקחת.

:: אחסון – את ההכנות ההומאופתיות יש לשמור במקום קריר וחשוך אך לא במקרר. מאד חשוב להרחיק אותן מקרינה סלולרית.

:: איך ליטול את הטיפול? בכל מפגש אני מסבירה באופן פרטני, בהתאם לנסיבות ולמצבך. יש מגוון אפשרויות של מינונים ותדירויות: החל ממספר פעמים ביום, וכלה באחת לכמה חודשים. ככלל, הכדורונים מתמוססים על הלשון, והטיפות נספגות בקלות ללא טעמי לוואי.

:: ממה להמנע? בתוך קהיליית ההומאופתים ישנם סגנונות שונים מבחינת ה"מותר" ו"אסור" בטיפול. יש מחמירים, יש כאלה שפחות. אני נחשבת למקלה יחסית, ומניחה שאבקש ממך להמנע מכמויות גדולות של קפאין וכן משמנים אתריים חריפים. במפגש נבדוק יחדיו האם יש חומרים נוספים שהחשיפה שלך אליהם מונעת ממך כרגע להשיג בריאות טובה יותר.

shutterstock_71503480:: המפגשים –

משך המפגש הראשון הוא עד שעתיים. מפגשי ההמשך אורכים כמחצית מכך.

תדירות המפגשים נקבעת בהתאם למצב הפרטני, ובממוצע עומדת על מפגש אחת לחודש וחצי.

כדאי לך להתקשר אליי, נשוחח מעט וכך אוכל לתת לך התרשמות ראשונית.

 

למידע נוסף, אפשר לקרוא בשאלות נפוצות או ליצור עמי קשר: 03.6962718 או 054.4717547.

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support