אני מקבלת מטופלים ליעוץ בקליניקה פרטית בתל-אביב מאז 1998 ומטפלת במגוון גדול של מצבים פיזיים ורגשיים, בכל הגילאים. תוכלו לקרוא המלצות כאן.

*

נוסף על כך אני מדריכה סטודנטים וסטאז'רים בהומאופתיה וכן הומאופתים פעילים.

*

בשאר זמני הלא-פנוי אני עורכת את כתב העת של האגודה הישראלית להומאופתיה.

*

בשנת 1999 התחלתי ללמד בבית הספר להומאופתיה של דר' רינה מרקוביץ במכללה למינהל, מיסודם של דר' שי פינטוב ופרופ' רפי קרסו. כיום אני מרצה אורחת בתוכנית של דר' מרקוביץ. במסגרת ההוראה הנחיתי לאורך השנים עשרות מתמחים בוגרי המגמה בשיר"ם, המרפאה הראשונה בישראל לרפואה משולבת שבביה"ח "אסף הרופא".

כחברה באגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית, כיהנתי בין השנים 2005-2016 בוועד המנהל, ובמשך כעשור גם כתבתי את הדרישות הלימודיות וליויתי את הפיקוח על תוכניות הלימודים של המקצוע בישראל.

סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות. פניתי ללימודים אלה לאחר לימודיי בהומאופתיה, מתוך כוונה להעשיר את השכלתי בתיאוריות טיפוליות ובגישות מחקריות.

את הכשרתי ההומאופתית רכשתי במסגרת בית הספר הישראלי להומאופתיה בראשות דר' חיים רוזנטל ובתוכנית לימודי המשך בהדרכת שמואל שלו.

בנוסף, סיימתי את תוכנית לימודי ההמשך התלת-שנתיים בתוכנית המובילה באנגליה, Dynamis School of Advanced Homoeopathic Studies בהנחיית ג'רמי שר. השתלמתי גם בתוכנית הרב-שנתית בבית-ספרו של ההומאופת הנודע, דר' מסימו מנג'לבורי Scuole Internazionale di Formazione  Permanente in Medicina Omeopatica Classica.

במשך עשור הייתי חברה במערכת כתב-העת של האגודה ההומאופתית הבריטית, The Homeoapth . מאמרים שכתבתי לרבעון זה מופיעים גם בכתבי-עת ואתרי אינטרנט של קהילת ההומאופתים בארץ ובעולם.

כיום, כאמור, אני עורכת את כתב-העת של האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית, "זמנים הומאופתיים". מאמרים וכתבות שלי התפרסמו גם במסגרת "הארץ", הירחון "חיים אחרים" ובטור שלי באתר "מעריב", nrg.co.il. אני מתראיינת לעתים קרובות בתקשורת. כאן תוכלו לשמוע חלק מהיעוצים שלי בתוכנית "המומחים באים אליך" בענייני רפואה משלימה ובפרט הומאופתיה.

ה"אני מאמינה" שלי כהומאופתית קלאסית כולל מחויבות מלאה לתהליך הטיפולי שעוברים המתרפאים שפנו אליי. אני מקפידה על רמה מקצועית גבוהה, על לימודים מתמידים והשתלמויות תדירות, על קשב מלא, על להיות שם עבור מטופליי.

 

מסיבות של אתיקה אינני מפרסמת פרטים אישיים של מטופליי. תוך שמירה על פרטיותם, מובאות מספר המלצות. מזמינה אותך לקרוא ומזמינה אותך לשוחח עמי ולקבל פרטים נוספים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support